live

Vláček Bubáček

Turistický vláček, VLÁČEK BUBÁČEK > VRCHLABÍ - STRÁŽNÉ - BENECKO

Využívejte vláček při vašich výletech po celý den! Spojte vláček s lankovkou a pěší procházkou v krásné přírodě. Navštivte rozhlednu na Žalým. Chcete se projít pěšky? Žádný problém! Podnikněte se svými ratolestmi krátkou procházku a my vás nabereme vláčkem při cestě na našich zasávkách.

Naše trasy

PROVOZNÍ INFORMACE

 

Provoz vláčku UKONČEN pro letošní rok.

Pěkné počasí a příjemné teploty netrvají věčně, proto se s vámi pro letošní letní sezonu 2020 musí VLÁČEK BUBÁČEK a celý jeho tým rozloučit.

Velmi vám děkujeme za přízeň a moc se na vás a vaše ratolesti těšíme v příštím roce! Čekat můžete nový jízdní řád a zcela určitě i něco navíc! Co zůstane stejné je dobrá nálada řidičů a průvodčích :-)

 

REZERVACE PRO VÍCE NEŽ 10 OSOB +420 601 374 785, jiné rezervace se neprovádí.

Velmi rozměrné předměty se nepřepravují.
Dětské kočárky, zvířata - přeprava ZDARMA. Přeprava omezena na souhlas průvodčího, cestujících a v souladu s přepravními podmínkami.

MALÝ OKRUH (centrum Vrchlabí) - cenový tarif pro zastávky v obci Vrchlabí - nepřestupné jízdné!

MIMOŘÁDNÉ A INDIVIDUÁLNÍ JÍZDY VLÁČKU

Soukromé jízdy turistického Vláčku Bubáčku je možné objednat min. 24 hod. před uskutečněním jízdy (standardní okruh). Individuální mimořádné jízdy vláčku na přání zákazníka je možné objednat min. 3 dny před uskutečněním jízdy. Pro obě varianty platí cena dohodou. REZERVACE A INFORMACE NA ČÍSLE +420 601 374 785

UPOZORNĚNÍ!

Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceny a vyhrazuje si právo zrušit provoz a přepravu v případě nepříznivého počasí, nadměrné rychlosti větru nebo technické poruchy.

VELKÝ OKRUH

Už si někdy vaše děti prolezly celou rolbu v létě? Naplánujte výlet na Strážné, kde je báječné dětské hřiště s parádní dřevěnou rolbou, která baví kluky i holky všech věkových kategorií.

Projděte si Lufťákovu nebo přírodní stezku na Benecku. Máte rádi více zábavy? Určitě využijte nabídky Family arény, kterou najdete kousek od zastávky vláčku - parkoviště na Benecku.

Na všech trasách můžete navštívit restaurace, které mají pestrou nabídku. Určitě stojí za zmínku Kněžická chalupa, restaurace Švejk restaurant Vrchlabí nebo restaurace Mincovna ve Vrchlabí.

Velký okruh  200,- kč / dospělí, 100,- kč / děti do 14,99let.

 

 

MALÝ OKRUH

Hotel Gendorf, Zámek Vrchlabí, Restaurace Švejk, Hotel Gendorf 

MALÝ OKRUH (centrum Vrchlabí) - cenový tarif pro zastávky v obci Vrchlabí - nepřestupné jízdné! Cenový tarif, platí pro všechny zastávky v obci Vrchlabí, tedy i pro Herlíkovice -  lanovka na Žalý, Bubákov, Kněžická chalupa.

Malý okruh 60,- Kč / osoba.

                   

                    

                  

 

PROVOZOVATEL
Vladimír Klenz - Jihoslovanská 1618, 543 01 Vrchlabí
IČO: O4230582 - DIČ: CZ8508093924

KONTAKT
ahoj@vlacekbubacek.cz
+420 601 374 785

 

 

FAQs

JÍZDNÍ ŘÁD (září), ke stažení ZDE

LETÁČEK, platný pro prázdninový provoz, ke stažení ZDE

CENÍK JÍZDNÉHO

Děti do 2 let ZDARMA.

Malý okruh 60,- Kč / osoba, NEPŘESTUPNÁ

Velký okruh - celodenní jízdné, PŘESTUPNÁ

100,- Kč děti do 15 let (14,99) a držitelé průkazu OZP
200,- Kč dospělí,

ZVÝHODNĚNÉ RODINNÉ CELODENNÍ JÍZDNÉ

2+1 > 440,-Kč (dvěosobynad15let+jednaosobado15let)
2+2 > 500,-Kč (dvěosobynad15let+dvěosobydo15let)
2+3 > 560,-Kč (dvěosobynad15let+třiosobydo15let)
2+4 > 600,-Kč (dvěosobynad15let+čtyřiosobydo15let)

REZERVACE PRO VÍCE NEŽ 10 OSOB +420 601 374 785, jiné rezervace se neprovádí.

MIMOŘÁDNÉ A INDIVIDUÁLNÍ JÍZDY VLÁČKU

Soukromé jízdy turistického Vláčku Bubáčku je možné objednat min. 24 hod. před uskutečněním jízdy (standardní okruh). Individuální mimořádné jízdy vláčku na přání zákazníka je možné objednat min. 3 dny před uskutečněním jízdy. Pro obě varianty platí cena dohodou.

Nástup a výstup možný na všech zastávkách. Ceny jsou rozděleny do tarifu MALÝ okruh ( centrum ) a VELKÝ okruh ( trasa horská ).  Jízdné platí na (vybraný okruh), MALÝ okruh (centrum) bez vystoupení = jedna jízda: zastávky v obci Vrchlabí. HORSKÝ  okruh, jízdné platí na celý okruh s možností výstupu a nástupu v jeden den. Pro opětovný nástup však není přeprava garantovaná, pokud je již vláček obsazen cestujícími a nelze je usadit mimo prostor pro přepravu. Přednost na zastávkách mají cestující s již platným (zakoupeným) celodenním jízdným.

Kapacita přepravy je max. 2 invalidní vozíky, Přepravu Invalidních vozíků je možno garantovat pouze v případě předchozí rezervace minimálně 1 pracovní den na e-mailové adrese info@vlacekbubacek.cz a potvrzení dopravcem, a to pouze ze zastávky Bubákov, Gendorf, Strážné, Benecko, na  domluvený spoj ve stanoveném čase. Na ostatních zastávkách a spojích není možné místo pro invalidní vozíky ve vláčku garantovat. Rovněž není přeprava garantovaná, pokud je již vláček obsazen cestujícími a nelze je usadit mimo prostor pro přepravu vozíčkáře. Výjimkou je potvrzená rezervace.

Při nástupu s invalidním vozíkem je nutné být na zastávce Bubákov, Gendorf, Strážné, Benecko, nejpozději 10 minut před odjezdem z důvodu nutnosti úpravy vagónku a přednostního nástupu.

Při nástupu do vláčku s invalidním vozíkem je nutné informovat průvodčího o místě výstupu, s ohledem na nutnost většího časového prostoru na zastávce vláčku pro vystupování invalidního vozíku.

S ohledem na technické parametry je možný nástup/výstup pouze s „dvoustopými“ invalidními vozíky (trojkolové vozíky není možno použít).