live

Vláček Bubáček

Turistický vláček pro vás zajistí vyhlídkové jízdy VRCHLABÍ - STRÁŽNÉ - BENECKO.

Využijte vláček při vašich výletech po celý den! Spojte vláček s lankovkou a pěší procházkou v krásné přírodě a navštivte rozhlednu na Žalým. Chcete se projít pěšky? Žádný problém! Podnikněte se svými ratolestmi krátkou procházku a my vás nabereme vláčkem při cestě na našich zasávkách.

JÍZDNÍ ŘÁD 2021 ke stažení ZDE.

Prázdniny sice končí, ale MY NEKONČÍME! Po celé září jezdíme KAŽDÝ VÍKEND!

Sobota: Strážné v Krkonoších a Obecní restaurace Strážné

Neděle: Benecko - Vzdušné lázně v Krkonoších

PLUS zajíždíme ke Sky Café Après-ski na lahodnou kávu a zmrzlinu!

Na všech trasách můžete navštívit restaurace, které mají pestrou nabídku. Určitě stojí za zmínku Obecní restaurace Strážné (Strážné - Grill Point ), dále také Kněžická chalupa, restaurace Švejk restaurant Vrchlabí nebo restaurace Mincovna ve Vrchlabí.

Naše trasy

MALÝ OKRUH -VRCHLABÍ

Zastávky: Hotel Gendorf, Restaurace Švejk, Herlíkovice - lanovka na Žalý, Bubákov, Hotel Gendorf

MALÝ OKRUH ve Vrchlabí, Vláček Bubáček jezdí ve dnech sobota - neděle, start u Hotelu Gendorf, vždy v 10.00 hod. a  kolem 16:00 hod. V okruhu je možná pauza na Bubáčkovu zmrzlinu na zastávce Bubákov, NOVÉ posezení v Sky Café Après-ski . NOVĚ také dětské hřiště Water Pillow.

CENY - MALÝ OKRUH
děti do 2,99let ZDARMA
90,- Kč / osoba (bez ohledu na věk)

                 

VELKÝ OKRUH

VELKÝ OKRUH - Vrchlabí  - STRÁŽNÉ, Strážné - VRCHLABÍ
Vláček Bubáček jezdí v září v SOBOTA, start směr STRÁŽNÉ, zastávka u Hotelu Gendorf - Vrchlabí v 11:00 a 14:00 hod., nebo ze zastávky Strážné Grill Point ve 13:00 a 15:30 hod., směr Vrchlabí. Více zastávek viz jízdní řád. Na zastávce Strážné Grill Point je vždy pauza na oběd či jiné občerstvení.

Už si někdy vaše děti prolezly celou rolbu v létě? Naplánujte výlet na Strážné, kde je báječné dětské hřiště s parádní dřevěnou rolbou, která baví kluky i holky všech věkových kategorií.

 

VELKÝ OKRUH -Vrchlabí - BENECKO, Benecko - VRCHLABÍ
Vláček Bubáček jezdí v září v NEDĚLI, start směr BENECKO, zastávka u Hotelu Gendorf - Vrchlabí v 11:00 a 14:00 hod., nebo ze zastávky Benecko ve 13:00 a 15:30 hod., směr Vrchlabí. Více zastávek viz jízdní řád. Na zastávce Benecko je vždy pauza na oběd či jiné občerstvení.

Projděte si Lufťákovu nebo přírodní stezku na Benecku. Máte rádi více zábavy? Určitě využijte nabídky Family arény, kterou najdete kousek od zastávky vláčku - parkoviště na Benecku.

CENY - VELKÝ OKRUH

děti do 2,99let ZDARMA
Jednosměrná jízdenka - 150,-Kč / dospělí, 100,-Kč / děti do 14,99let
Zpáteční jízdenka - 250,- Kč / dospělí, 150,- Kč / děti do 14,99let 

PROVOZNÍ INFORMACE 2021

REZERVACE PRO VÍCE NEŽ 10 OSOB +420 601 374 785, jiné rezervace se neprovádí.

MIMOŘÁDNÉ A INDIVIDUÁLNÍ JÍZDY VLÁČKU

Soukromé jízdy turistického Vláčku Bubáčku je možné objednat min. 24 hod. před uskutečněním jízdy (standardní okruh). Individuální mimořádné jízdy vláčku na přání zákazníka je možné objednat min. 3 dny před uskutečněním jízdy. Pro obě varianty platí cena dohodou. REZERVACE A INFORMACE NA ČÍSLE +420 601 374 785

Velmi rozměrné předměty se nepřepravují.
Dětské kočárky, zvířata - přeprava ZDARMA. Přeprava omezena na souhlas průvodčího, cestujících a v souladu s přepravními podmínkami.

UPOZORNĚNÍ!

Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceny a vyhrazuje si právo zrušit provoz a přepravu v případě nepříznivého počasí, nadměrné rychlosti větru nebo technické poruchy.

                   

                    

                  

 

PROVOZOVATEL
Vladimír Klenz - Horská 541, 543 02 Vrchlabí
IČO: O4230582 - DIČ: CZ8508093924

KONTAKT
info@vlacekbubacek.cz
+420 601 374 785

 

 

FAQs

JÍZDNÍ ŘÁD ke stažení ZDE.

LETÁČEK, platný pro prázdninový provoz, ke stažení ZDE.

CENÍK JÍZDNÉHO

CENY - MALÝ OKRUH

děti do 2,99let ZDARMA
90,- Kč / osoba (bez ohledu na věk)

CENY - VELKÝ OKRUH

děti do 2,99let ZDARMA
Jednosměrná jízdenka - 150,-Kč / dospělí, 100,-Kč / děti do 14,99let
Zpáteční jízdenka - 250,- Kč / dospělí, 150,- Kč / děti do 14,99let 

REZERVACE PRO VÍCE NEŽ 10 OSOB +420 601 374 785, jiné rezervace se neprovádí.

MIMOŘÁDNÉ A INDIVIDUÁLNÍ JÍZDY VLÁČKU

Soukromé jízdy turistického Vláčku Bubáčku je možné objednat min. 24 hod. před uskutečněním jízdy (standardní okruh). Individuální mimořádné jízdy vláčku na přání zákazníka je možné objednat min. 3 dny před uskutečněním jízdy. Pro obě varianty platí cena dohodou.

Zpáteční jízdenka platí v rámci jednoho (dopoledního nebo odpoledního) velkého okruhu, SMĚR Vrchlabí- Strážné - Vrchlabí ( Vrchlabí - Benecko - Vrchlabí) nelze ji využít na jednu jízdu v rámci dopoledního okruhu a na zpáteční jízdu v rámci odpoledního okruhu.

Jednosměrná jízdenka platí v rámci velkého okruhu - jedná se buď o jízdu nahoru (Strážné/Benecko) nebo jízdu dolů (Vrchlabí).

Při koupi jednosměrné jízdenky, pro opětovný nástup však není přeprava garantovaná, pokud je již vláček obsazen cestujícími a nelze je usadit mimo prostor pro přepravu. Přednost na zastávkách mají cestující s již platným (zakoupeným) zpátečním jízdným.

Děti do 2,99 let ZDARMA (v doprovodu dospělé osoby).

Zlatá Vyhlídka - ZASTÁVKA NA ZNAMENÍ.

Kapacita přepravy je max. 2 invalidní vozíky, Přepravu Invalidních vozíků je možno garantovat pouze v případě předchozí rezervace minimálně 1 pracovní den na e-mailové adrese info@vlacekbubacek.cz a potvrzení dopravcem, a to pouze ze zastávky Bubákov, Gendorf, Strážné, Benecko, na  domluvený spoj ve stanoveném čase. Na ostatních zastávkách a spojích není možné místo pro invalidní vozíky ve vláčku garantovat. Rovněž není přeprava garantovaná, pokud je již vláček obsazen cestujícími a nelze je usadit mimo prostor pro přepravu vozíčkáře. Výjimkou je potvrzená rezervace.

Při nástupu s invalidním vozíkem je nutné být na zastávce Bubákov, Gendorf, Strážné, Benecko, nejpozději 10 minut před odjezdem z důvodu nutnosti úpravy vagónku a přednostního nástupu.

Při nástupu do vláčku s invalidním vozíkem je nutné informovat průvodčího o místě výstupu, s ohledem na nutnost většího časového prostoru na zastávce vláčku pro vystupování invalidního vozíku.

S ohledem na technické parametry je možný nástup/výstup pouze s „dvoustopými“ invalidními vozíky (trojkolové vozíky není možno použít).