actual

Lyžařské školní výcviky

Pro školy

Sjezdovky ve Skiareálech Herlíkovice - Bubákov jsou jako stvořené pro školní lyžáky.  
Zažijte se svojí školou nezapomenutelný týden na horách.  U nás jsou vám k dispozici široké sjezdové tratě, všech stupňů obtížnosti jak pro naprosté začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře či snowboardisty.

Co zde najdete?

Najdete zde jednoduchá nástupiště, kde ani snowboarďák začátečník nemusí mít obavy z nástupu, naši vlekaři a lanovkáři všem ochotně pomáhají. 
Výhodou areálu je množství ubytovacích zařízení přímo u sjezdovek, tedy "z pensionu rovnou na sjezdovku".  
Z lyžařského areálu šup do běžecké stopy běžecké tratě Bubákov  Herlíkovice  Rovinka  Benecko  Horní Mísečky. 
Na závěr vašeho lyžáku vám můžeme zapůjčit i slalomové tyče pro váš karnevalový závod.

Co umíme?

Pro školní lyžařské kurzy zajistíme dopravu skibusem z okolních penzionů a horských bud zdarma (do 10 km), pro větší skupiny nabízíme i úschovu lyží a snowboardů přímo v areálu pod lanovkou.  
Zajistíme pro vás večerní přednášku a promítání o Krkonoších, lavinách a dalších zajímavostech přímo od jednoho z členů Horské služby Krkonoše, to vše na vaší chatě, pensionu, či ubytovně.
Výrazné slevy pro organizované školní skupiny najdete v záložce Ceník  školní skupiny.

ŠKOLNÍ SKUPINY 1 OSOBA
1 den 400
2 dny 700
3 dny 1 000
4 dny z 5 1 300
5 dnů ze 7 1 500
6 dnů ze 7 1 700
Čipová karta – záloha 50
  • Organizované školní lyžařské výcviky si mohou zakoupit denní a vícedenní jízdenky dle Ceníku pro školní skupiny. (Vysoké školy po předložení indexů).
  • Předkládá se jmenný seznam žáků vč. instruktorů s datem narození potvrzený školou, podepsaný odpovědným zástupcem školy vč. jeho tel.čísla. Na každých 10 žáků (zakoupených jízdenek) obdrží instruktor (učitel) odpovídající jízdenku zdarma.
  • Jízdenka pro instruktory se vydává na čipovou kartu - vratná záloha pro instruktory 1 000 Kč na čipovou kartu. JMENNÝ SEZNAM ZDE nebo Word ZDE.
  • Seznam je nutno zaslat předem (min. 2 dny před plánovaným příjezdem, nebo vyzvednutím) na e-mail: info@bubakov.cz nebo se informujte na tel. čísle +420 737 307 990, skiareál jej potvrdí a zašle zpět s potvrzenou slevou. Tento potvrzený dokument (originál) musí být předložen na pokladně při vyzvednutí jízdenek v areálu.
  • SKI areál Bubákov může v případě zájmu školy zajistit i dopravu SKIBUSEM nebo další služby: úschovu lyží aj., Z okruhu 10 km vás dopravíme pohodlnými skibusy na centrálni parkoviště i zpět ZDARMA. Pro tyto účely nás mohou zájemci kontaktovat na tel. čísle +420 603 141 241.
  • Školní slevy nebudou poskytovány v období od 25.12.2019 do 1.1.2020.
  • Stvrzenka vydaná při nákupu skipasu není daňový doklad.

  • Daňový doklad vystavujeme zpětně a pouze na písemné vyžádání, s ohledem na zákon č. 6/2019 Sb. o DPH, s účinností od 1.2.2019.
    Více info na pokladně. Děkujeme za pochopení.