live

Ski school Bubákov

Map of ski school location

The ski school is located at the top of the chairlift.

FAQs

Sedačková lanová dráha (E) nemá povolení ke svozu pasažérů dolů (ani lyžařů, ani pěších). Ze školičky je možno sjet na lyžích po turistické dětské sjezdovce č. 12 k horní stanici kabinkové lanovky (K). Případně sejít pěšky po kraji sjezdovky. Kabinkou pak zpět dolů na centrální parkoviště. Kabinová lanovka jezdí do 16.30.

Ano, pro naše nejmenší lyžaře začátečníky máme i lyžařský set včetně helmy k zapůjčení. K doptání přímo v lyžařské školičce.

Contact

Are you interested in skiing lessons?

Operator: PaedDr. Ivana Kinclová
Tel: +420 608 843 187
E-mail: skola@bubakov.cz

No current events on.

References

Lucie Prokopová, Tomáš a Kryštof Čejchan 24.2.2013

Vážená paní Kinclová,
moc děkujeme za všechnu péči během našeho pobytu v Herlíkovicích. Náš tříletý syn Kryštof byl poprve na lyžích a přes jeho prvotní odpor velmi rychle zvládl samostatně jet na lyžích, a nakonec i zvítězit ve slalomu, čímž se stále pyšní. Vaše školička je pro děti i pro rodiče naprosto bezchybná. Nic nebyl problém, vše šlo domluvit, zařídit, včetně naší dopravy z penzionu a zpět. Náš dík patří zejména Vám a instruktorovi Dušanovi, který se věnoval našemu synovi. Moc rádi se budeme vracet.

S. Habová (z 5.2.2013)

Vážená paní Kinclová,
chtěla bych Vám poděkovat za příjemně strávenou dovolenou na Bubákově.
Moc se nám u vás líbilo. Třešničkou na dortu byly páteční závody, Nora byla nadšená, že se zúčastnila poprvé v životě závodů a umístila se na druhém místě. Měli jste ty závody moc hezky zorganizované, je vidět, že máte ohromné zkušenosti s dětmi. Výhodou skiareálu je, že Bubákov je vhodný i pro malé lyžaře a v Herlíkovicích se zase vyžijí zkušenější lyžaři.
Včera jsem musela rychle vplout zase do pracovních povinností, tak jen nostalgicky vzpomínám na Bubákov....
Zdravím S. Habová

Děkujeme za výuky Bellinky

Dnes jsme byli lyžovat a musím říct, že díky Vám a Vašemu týmu udělala obrovské pokroky a krásně sama lyžuje. To její nadšení a jiskry v očích je nenahraditelným zážitkem. Děkujeme. Těšíme se na další kurzy. G. Place (19. 1. 2013)

Dana Koresova

Ráda bych touto cestou poděkovala všem z této školičky za to co dělají, jsou absolutně oddáni své práci a je to znát užasný přístup k dětem v našem případě znamenal že dcera už jezdí sama. MOHU VŠEM RODIČŮM JEN A JEN DOPORUČIT Ještě jednou velké DÍKY a jen tak dál.

Ski school partners