live

Možnosti výuky

Dětská školička

Dětská školička je ideálním místem pro vaše malé ratolesti. Máme vlastní uzavřenou sjezdovku s jezdícím kobercem. Individuálním přístupem, zábavnou formou s pomocí her naučíme děti základům lyžování, snowboardingu a jízdě na vleku. Pokročilejší lyžaři odcházejí jezdit s instruktorem na „větší“ vlek nebo lanovku. Poskytujeme výuku i hendikepovaným dětem.

Výuka na lyžích

Nabízíme výuku ve sjezdovém lyžování a carvingu. Středně pokročilé i pokročilé zájemce zdokonalíme v jejich stylu a v carvingu. Individuální přístup instruktora vám zaručí rychlé pokroky ve vašich lyžařských dovednostech.

Výuka na snowboardu

Nabízíme výuku také na snowboardu. Začátečníky od nejmenších až po dospělé naučíme na snowboardu. Středně pokročilé i pokročilé zájemce zdokonalíme v jejich stylu a v carvingu. Individuální přístup instruktora vám zaručí rychlé pokroky ve vašich snowboardových dovednostech.

Nemáte své vybavení? Nevadí

Kromě instruktora si můžete vybrat i čas a délku výuky.

  • 1 vyučovací hodina = 50 min
  • 2 vyučovací hodiny = 1 hod 50 min

Pro začátečníka však doporučujeme výukový program nejméně 4 až 6denní. Máme vlastní uzavřenou sjezdovku s jezdícím kobercem. Individuálním přístupem, zábavnou formou s pomocí her vás naučíme základům lyžování, snowboardingu a jízdě na vleku. Pokročilejší lyžaři odcházejí jezdit s instruktorem na „větší“ vlek nebo lanovku. Poskytujeme výuku i hendikepovaným dětem.

Každý pátek dopoledne pořádáme závody pro děti. Diplom a malou pozornost dostane každý závodník.

Všem dětem v lyžařské škole bezplatně zapůjčíme přilbu. Malým dětem, o kterých ještě nevíte, zda budou chtít lyžovat, rádi zapůjčíme malé lyžáky a lyže.

A jak se k nám dostanete? Vyjeďte čtyřsedačkovou lanovkou na Bubákově a 30 m nalevo od výstupní stanice uvidíte ohraničený prostor naší lyžařské školy.

Těšíme se na všechny, kteří mají snahu naučit se novým věcem a zdokonalit se v lyžování nebo na snowboardu v každém věku!

Provozovatel: PaedDr. Ivana Kinclová
Infolinka a objednávky: +420 608 843 187
E-mail pro info a objednávky: skola@bubakov.cz