Aktuell

Vláček Bubáček

VLÁČEK BUBÁČEK ZAHAJUJE SEZONU 2.7.2024! TĚŠÍME SE NA VÁS!

JÍZDNÍ ŘÁD KE STAŽENÍ ZDE.

 

Turistický vláček pro vás zajistí vyhlídkové jízdy VRCHLABÍ - BENECKO - STRÁŽNÉ

Využijte vláček při vašich výletech po celý den! Spojte vláček s pěší procházkou v krásné přírodě a navštivte např. rozhlednu na Žalým. Chcete se projít pěšky? Žádný problém! Podnikněte se svými ratolestmi krátkou procházku a my vás nabereme vláčkem při cestě na našich zastávkách!

Na všech trasách můžete navštívit restaurace, které mají pestrou nabídku. Určitě stojí za zmínku Obecní restaurace Strážné (Strážné -  Check - Point ), dále také Kněžická chalupa, restaurace Švejk restaurant Vrchlabí nebo nově Občerstvení u Egona na Bubákově.

Naše trasy

MALÝ OKRUH - VRCHLABÍ (NA MAPĚ VYZNAČEN ZELENOU BARVOU)

 

MALÝ OKRUH po Vrchlabí - Vláček Bubáček jezdí na zastávky Hotel Gendorf, Restaurace Švejk (na znamení), Bubákov (po předchozí domluvě).

 

CENY - MALÝ OKRUH

děti do 2,99let ZDARMA
90,- Kč / osoba (bez ohledu na věk)           

VELKÝ OKRUH - BENECKO/STRÁŽNÉ (NA MAPĚ VYZNAČENO MODROU BARVOU - BENECKO A ČERVENOU - STRÁŽNÉ)

 

Vrchlabí - BENECKO (jednosměrná nebo zpáteční)

Vláček Bubáček jezdí z Vrchlabí směr BENECKO a zpět - zastávka u Hotelu Gendorf dle aktuálního jízdního řádu. Na zastávce Benecko je vždy pauza na oběd či jiné občerstvení...

NOVĚ malý okruh po Benecku - okružní vyhlídková jízda směr lanovka (spodní stanice) nebo Zlatá Vyhlídka a zpět.

Projděte si Lufťákovu nebo přírodní stezku na Benecku. Máte rádi více zábavy? Určitě využijte nabídky Family arény, kterou najdete kousek od zastávky vláčku - parkoviště na Benecku. Nově také nedaleko horní stanice Kejnos naleznete 3D bludiště!

 

Vrchlabí - STRÁŽNÉ (jednosměrná nebo zpáteční)

Vláček Bubáček jezdí z Vrchlabí směr STRÁŽNÉ a zpět - zastávka u Hotelu Gendorf dle aktuálního jízdního řádu. Na zastávce Strážné Grill Point je vždy pauza na občerstvení...

NOVĚ malý okruh po Strážném - okružní vyhlídková jízda směr lom Strážné a zpět.

Už si někdy vaše děti prolezly celou rolbu v létě? Naplánujte výlet na Strážné, kde je báječné dětské hřiště s parádní dřevěnou rolbou, která baví kluky i holky všech věkových kategorií. V sezoně 2024 opět hřiště prošlo rekonstrukcí.

 

CENY - VELKÝ OKRUH

děti do 2,99let ZDARMA
Jednosměrná jízdenka - 150,-Kč / dospělí, 100,-Kč / děti do 14,99let
Zpáteční jízdenka - 250,- Kč / dospělí, 150,- Kč / děti do 14,99let 

PROVOZNÍ INFORMACE 2024

REZERVACE PRO VÍCE NEŽ 10 OSOB +420 602 240 008, jiné rezervace se neprovádí.

MIMOŘÁDNÉ A INDIVIDUÁLNÍ JÍZDY VLÁČKU

Soukromé jízdy turistického Vláčku Bubáčku je možné objednat min. 24 hod. před uskutečněním jízdy (standardní okruh). Individuální mimořádné jízdy vláčku na přání zákazníka je možné objednat min. 3 dny před uskutečněním jízdy. Pro obě varianty platí cena dohodou. REZERVACE A INFORMACE NA ČÍSLE +420 602 240 008.

Velmi rozměrné předměty se nepřepravují.
Dětské kočárky, zvířata - přeprava ZDARMA. Přeprava omezena na souhlas průvodčího, cestujících a v souladu s přepravními podmínkami.

UPOZORNĚNÍ!

Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceny a vyhrazuje si právo zrušit provoz a přepravu v případě nepříznivého počasí, nadměrné rychlosti větru nebo technické poruchy.

                   

                    

                  

 

PROVOZOVATEL
Vladimír Klenz - Horská 541, 543 02 Vrchlabí
IČO: 04230582 - DIČ: CZ8508093924                                                                                                                                                          TEL +420 601 374 785

KONTAKT
info@vlacekbubacek.cz
INFOLINKA +420 602 240 008

 

 

Häufig gestellte Fragen?

JÍZDNÍ ŘÁD ke stažení ZDE.

LETÁČEK, platný pro prázdninový provoz ZDE.

CENÍK JÍZDNÉHO

CENY - MALÝ OKRUH

děti do 2,99let ZDARMA
90,- Kč / osoba (bez ohledu na věk)

CENY - VELKÝ OKRUH

děti do 2,99let ZDARMA
Jednosměrná jízdenka - 150,-Kč / dospělí, 100,-Kč / děti do 14,99let
Zpáteční jízdenka - 250,- Kč / dospělí, 150,- Kč / děti do 14,99let 

REZERVACE PRO VÍCE NEŽ 10 OSOB +420 602 240 008, jiné rezervace se neprovádí.

MIMOŘÁDNÉ A INDIVIDUÁLNÍ JÍZDY VLÁČKU

Soukromé jízdy turistického Vláčku Bubáčku je možné objednat min. 24 hod. před uskutečněním jízdy (standardní okruh). Individuální mimořádné jízdy vláčku na přání zákazníka je možné objednat min. 3 dny před uskutečněním jízdy. Pro obě varianty platí cena dohodou.

Zpáteční jízdenka platí v rámci jednoho (dopoledního nebo odpoledního) velkého okruhu, SMĚR Vrchlabí- Strážné - Vrchlabí ( Vrchlabí - Benecko - Vrchlabí) nelze ji využít na jednu jízdu v rámci dopoledního okruhu a na zpáteční jízdu v rámci odpoledního okruhu.

Jednosměrná jízdenka platí v rámci velkého okruhu - jedná se buď o jízdu nahoru (Benecko/Strážné) nebo jízdu dolů (Vrchlabí).

Při koupi jednosměrné jízdenky, pro opětovný nástup však není přeprava garantovaná, pokud je již vláček obsazen cestujícími a nelze je usadit mimo prostor pro přepravu. Přednost na zastávkách mají cestující s již platným (zakoupeným) zpátečním jízdným.

Děti do 2,99 let ZDARMA (v doprovodu dospělé osoby).

Zlatá Vyhlídka, Křízovky a Restaurace Švejk - ZASTÁVKA NA ZNAMENÍ.

Kapacita přepravy je max. 2 invalidní vozíky. Přepravu Invalidních vozíků je možno garantovat pouze v případě předchozí rezervace minimálně 1 pracovní den na e-mailové adrese info@vlacekbubacek.cz a potvrzení dopravcem, a to pouze ze zastávky Gendorf, Strážné, Benecko na  domluvený spoj ve stanoveném čase. Na ostatních zastávkách a spojích není možné místo pro invalidní vozíky ve vláčku garantovat. Rovněž není přeprava garantovaná, pokud je již vláček obsazen cestujícími a nelze je usadit mimo prostor pro přepravu vozíčkáře. Výjimkou je potvrzená rezervace.

Při nástupu s invalidním vozíkem je nutné být na zastávce Gendorf, Strážné, Benecko, nejpozději 10 minut před odjezdem z důvodu nutnosti úpravy vagónku a přednostního nástupu.

Při nástupu do vláčku s invalidním vozíkem je nutné informovat průvodčího o místě výstupu, s ohledem na nutnost většího časového prostoru na zastávce vláčku pro vystupování invalidního vozíku.

S ohledem na technické parametry je možný nástup/výstup pouze s „dvoustopými“ invalidními vozíky (trojkolové vozíky není možno použít).