Aktuálně

Penzion Hendrych

Adresa Horská 192, 543 02 Vrchlabí,
Telefon +420 734 463 040
Webová stránka http://www.pivohendrych.cz/penzion/
Vzdálenost od areálu 250 m

Penzion Hendrych se nachází ve Vrchlabí u silnice na břehu řeky Labe, naproti lyžařskému areálu Herlíkovice  Bubákov. Penzion je situován v budově, kde se nachází i Rodinný pivovar Hendrych. Pokoje pro hosty se nachází v 1. a 2. patře přímo nad pivovarem a pivním barem. 

 

  • Pokoje jsou vybaveny nově renovovaným a v mnoha případech taky restaurovaným nábytkem z masivního dřeva, zahrnujícím šatní skříň, botník, věšák na kabáty, zrcadlo a postele.
  • Dále jsou ve všech pokojích také renovovaná křesla a konferenční stolek. V každém pokoji je na podlaze položen koberec. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a toaletou. Dále jsou pokoje vybaveny televizí a volným přístupem k internetu přes wi-fi.
  •  V prvním patře se nachází také víceúčelová místnost.

 

PIVNÍ BAR HENDRYCH

 

Vstup do pivního baru je přímo z penzionu. V pivním baru jsou podávány hostům snídaně formou švédských stolů. V nekuřáckém prostředí baru můžete ochutnat exkluzivní, jedinečné a chuťově vyvážené pivo Hendrych, dále se podává prémiová káva, kvalitní destiláty z celého světa, přes 50 druhů karibských rumů, přes 30 druhů whisky, degustační "meníčka" destilátů s odborným výkladem, domácí limonády, kvalitní studená kuchyně, polévky a teplá jídla se zaměřením na poctivou, tradiční českou kuchyni.

 

Více informací ZDE

Turistický vláček, VLÁČEK BUBÁČEK > VRCHLABÍ - STRÁŽNÉ - BENECKO
Stali jsme se GENERÁLNÍM PARTNEREM vláčku Bubáček

Turistický vláček, VLÁČEK BUBÁČEK > VRCHLABÍ - STRÁŽNÉ - BENECKO

Číst dále

18. 07. 2020

UKONČENÍ PROVOZU
Od 14.3. 2020 LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA UZAVŘOU PROVOZ

UKONČENÍ PROVOZU

Číst dále

13. 03. 2020

Na není žádná akce.

Čerstvé fotky z instagramu

Facebook