Aktuálně

Penzion Hendrych

Adresa Horská 192, 543 02 Vrchlabí,
Telefon +420 734 463 040
Webová stránka http://www.pivohendrych.cz/penzion/
Vzdálenost od areálu 250 m

Penzion Hendrych se nachází ve Vrchlabí u silnice na břehu řeky Labe, naproti lyžařskému areálu Herlíkovice  Bubákov. Penzion je situován v budově, kde se nachází i Rodinný pivovar Hendrych. Pokoje pro hosty se nachází v 1. a 2. patře přímo nad pivovarem a pivním barem. 

 

  • Pokoje jsou vybaveny nově renovovaným a v mnoha případech taky restaurovaným nábytkem z masivního dřeva, zahrnujícím šatní skříň, botník, věšák na kabáty, zrcadlo a postele.
  • Dále jsou ve všech pokojích také renovovaná křesla a konferenční stolek. V každém pokoji je na podlaze položen koberec. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a toaletou. Dále jsou pokoje vybaveny televizí a volným přístupem k internetu přes wi-fi.
  •  V prvním patře se nachází také víceúčelová místnost.

 

PIVNÍ BAR HENDRYCH

 

Vstup do pivního baru je přímo z penzionu. V pivním baru jsou podávány hostům snídaně formou švédských stolů. V nekuřáckém prostředí baru můžete ochutnat exkluzivní, jedinečné a chuťově vyvážené pivo Hendrych, dále se podává prémiová káva, kvalitní destiláty z celého světa, přes 50 druhů karibských rumů, přes 30 druhů whisky, degustační "meníčka" destilátů s odborným výkladem, domácí limonády, kvalitní studená kuchyně, polévky a teplá jídla se zaměřením na poctivou, tradiční českou kuchyni.

 

Více informací ZDE

UKONČENÍ PROVOZU
Od 14.3. 2020 LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA UZAVŘOU PROVOZ

UKONČENÍ PROVOZU

Číst dále

13. 03. 2020

Uzavření sportovišť se netýká venkovních areálů
LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU

Uzavření sportovišť se netýká venkovních areálů

Číst dále

12. 03. 2020

Na není žádná akce.

Čerstvé fotky z instagramu

Facebook