Aktuálně

Apartmán u Zelinků

Adresa Benecko - Mrklov 56, 514 01 Jilemnice
Telefon +420 724 716 264
Webová stránka http://www.benecko-apartman.cz/
Vzdálenost od areálu 9 km

Přijměte naše pozvání do apartmánu U Zelinků v horském středisku Benecko, v obci s krásnými výhledy na část západních Krkonoš, kde si přijdou na své rodiny s dětmi, turisté, rekreační sportovci, ale i sportovci s vyššími nároky.

Vzhůru na něco dobrého do některé z mnoha restaurací, do baru nebo na bowling. A co takhle nechat se hýčkat na kosmetice, masáži či u kadeřníka? Benecko nabízí skvělou dovolenou v zimě i v létě a velký výběr ubytování. Apartmán u Zelinků se nachází v klidné části obce, 200 m od dolní stanice lanovky, dále v okruhu do 200 m od ubytování najdete například: 2 lyžařské vleky, půjčovnu lyží, lyžařskou školu, občerstvení a tři restaurace, kde je možné si domluvit stravování v případě, že by se vám nechtělo vařit v kuchyňce apartmánu.

Ubytování

Ubytování má chodbu spojující dva pokoje a koupelnu.V jednom pokoji je kuchyňka a jídelní kout s televizí. Kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, vařičem, varnou konvicí a běžným nádobím. V přízemí se nachází uzamykatelná místnost pro lyže a kola.

Více infromací zde.
E-mail: info@benecko-apartman.cz

Informace o provozu
jarní provoz skiareálu

Informace o provozu

Číst dále

23. 03. 2019

Road Show s vozy SEAT
Největší zábava na sněhu, v sobotu 9.3.2019 ve SKI areálu Bubákov

Road Show s vozy SEAT

Číst dále

07. 03. 2019

Na není žádná akce.

Čerstvé fotky z intagramu

Facebook