Aktuálně

VLÁČEK BUBÁČEK

1.8.2021

Prázdninový provoz - Vláček jede od 4. 7. 2021 do 31. 8. 2021
Informace o smluvních přepravních podmínkách jsou k nahlédnutí u průvodčího a v sídle společnosti.

Přeprava kočárků a zvířat ZDARMA. Přeprava omezena na souhlas průvodčího, cestujících a v souladu s přepravními podmínkami. Velmi rozměrné předměty se nepřepravují.

MALÝ OKRUH ve Vrchlabí > Vláček Bubáček jezdí ve dnech úterý - neděle. Start u Hotelu Gendorf, vždy v 10.00 hod. a odpoledne dle jízdního řádu. V okruhu je možná pauza na Bubáčkovu zmrzlinu na zastávce Bubákov a na návštěvu nového posezení Sky Café Après-ski Bubákov.

REZERVACE PRO VÍCE NEŽ 10 OSOB +420 601 374 785

‼️JÍZDNÍ ŘÁD zde ke stažení‼️

Spojte vláček s lanovkou a pěší procházkou v krásné přírodě.Navštivte rozhlednu na Žalým.

Projděte si Lufťákovu nebo přírodní stezku na Benecku. Máte rádi více zábavy? Určitě využijte nabídky Family arény, kterou najdete kousek od zastávky vláčku - parkoviště na Benecku.

Už si někdy vaše děti prolezly celou rolbu v létě? Naplánujte výlet na Strážné, kde je báječné dětské hřiště s parádní dřevěnou rolbou, která baví kluky i holky všech věkových kategorií a vyhlášený
GRILL POINT Strážné, který podráždí vaše chuťové buňky.

Využívejte vláček při vašich výletech po celý den! Chcete se projít pěšky? Žádný problém! Podnikněte se svými ratolestmi krátkou procházku a my vás nabereme vláčkem při cestě zpět.

Na všech trasách můžete navštívit restaurace, které mají pestrou nabídku. Určitě stojí za zmínku Kněžická chalupa, Plzeňská restaurace Švejk, vynikající Bůrgers & Zmrzka Bubákov,
Grill Point Strážné nebo restaurace Mincovna ve Vrchlabí.

MALÝ OKRUH > 90 Kč / osoba bez ohledu na věk
JEDNOSMĚRNÁ VELKÝ OKRUH > 100 Kč děti do 15 let / 150 Kč dospělíZPÁTEČNÍ VELKÝ OKRUH > 150 Kč děti do 15 let / 250 Kč dospělí

Zpáteční jízdenka platí v rámci jednoho (dopoledního nebo odpoledního) velkého okruhu - nelze
ji využít na jednu jízdu v rámci dopoledního okruhu a na zpáteční jízdu v rámci odpoledního okruhu.Jednosměrná jízdenka platí v rámci velkého okruhu - jedná se buď o jízdu nahoru na Strážné nebo Benecko, či jízdu dolů do Vrchlabí. Děti do 2,99 let ZDARMA v doprovodu dospělé osoby.