Aktuálně

VLÁČEK BUBÁČEK ODSTARTOVAL SEZONU!

8.7.2022

Vláček Bubáček jste již několikrát mohli potkat po městě Vrchlabí, na Strážném či Benecku....a my budeme rádi, když s námi pojedete na výlet také!

Zde je jen malá ochunávka toho, co můžete zažít, když se rozhodnete pro jízdu s námi...

 

Malý okruh po Vrchlabí (úterý - neděle)

Každý den (kromě pondělí) můžete během dopoledne či odpoledne nasednout do vláčku a vidět Vrchlabí z úplně jiného pohledu! 

Zajíždíme ke KD Střelnice (restaurace Švejk), na Evropské náměstí (hotel Gendorf) a na Bubákov (Hořejší Vrchlabí). Na každé zastávce je co dělat, za zmínku stojí rozhodně Sky Café - káva, zmrzlina, dom. limonády a Bůrgers - hamburgery a šťavnatá křidélka na zastávce Bubákov. Zde je také unikátní Bubáčkovo dětské hřiště - polštáře naplněné vodou!

 

Trasa Strážné (středa, pátek, neděle)

Strážné nabízí spoustu zážitků v podobě pěších a cyklo výletů, gastro zážitků v restauraci Grill Point Strážné a děti samozřejmě nezůstanou zkrátka - dětské hřiště se spoustou zábavných prvků se nachází kousek od zastávky vláčku.....

V rámci velkého okruhu je v době oběda na zastávce Strážné pauza, takže výše zmíněné zážitky můžete zažít na vlastní kůži!

 

Trasa Benecko (úterý, čtvrtek, sobota)

Benecko nabízí krásné výhledy např. do českého ráje či na liberecký Ještěd, projít si můžete přírodní či Lufťákovu stezku, navštívit restauraci Skalka u zastávky vláčku nebo přilehlou cukrárnu či pěšky vyrazit na Žalý, odkud vás vláček při cestě do Vrchlabí nabere na Kněžické chalupě.

Taktéž na Benecku je dostatečně dlouhá pauza na ochutnávku aktivit, které se zde nabízí...

Jízdní řád ZDE: https://www.skibubakov.cz/media/uploads/vlacek-bubacek-jizdni_rad.pdf