Aktuálně

VLÁČEK BUBÁČEK ODSTARTOVAL SEZONU!

23.6.2023

Vyjeli jsme v sobotu 1.7.2023!

Váš oblíbený vláček Bubáček započal své pravidelné jízdy ulicemi Vrchlabí, Benecka a Strážného, proto přinášíme informace k letnímu provozu:

NEJDŮLEŽITŠÍ novinkou pro letošní rok je ZMĚNA JÍZDNÍHO ŘÁDU (viz níže), kdy vláček bude každý den (kromě pondělí) jezdit stejné trasy. Díky tomu bude možné navštívit všechny cílové stanice v jeden den a každý si jistě vybere tu svou! Téměř denně tedy pojedeme po Vrchlabí, na Benecko i na Strážné.

Další novinkou jsou malé okruhy na Benecku a Strážném, které se budou konat vždy v pauze v rámci velkého okruhu. Je tedy možné povozit turisty, kteří jsou již nahoře na Benecku či Strážném a nechtějí sjíždět do Vrchlabí.

Pro tuto letní sezonu jsme museli vynechat zastávku DEPA vláčku - Bubákov, a to díky probíhající uzavírce v ulici Horská. Ruku v ruce s touto skutečností jde logické rozhodnutí o uzavření kavárny, burgrárny i hřiště - děkujeme za pochopení.

A na co se můžete těšit? Jako každý rok na milou obsluhu vláčku, drobný výklad po cestě, na skvělé občertvení na našich zastávkách a samozřejmě na čerstvý horský vzdoušek!

Tak se přijďte povozit! 

 

PRÁZDNINOVÝ JÍZDNÍ ŘÁD ZDE.

Letáky budou k dostání v infocentrech, na zastávkách vláčku nebo u ubytovatelů.